середа, 7 травня 2014 р.

Про нашу єкономічну гру та ролі підприємця

У нашій грі приймають участь учні з різними якостями, які можуть бути присвоєні справжньому підприємцю. Напружені дебати, суперечки, та докази правильності своєї думки призвели до того, що з шести учасників у фінал вийшли найвпевниніші та найспритніші юні підприємці.
Фіналісти намагалися найбільше тяжко та інформативно впевнити суддів, що саме їх риса характеру є основою суспільної підприємницької кар'єри.
Найзапальніші дебати велися лише двома впевненими у собі учнями. Перший ніс ідею хитрості, а другий - спрпитності. Суддям було важко прийняти рішення, аргументи обох сторін були обгрунтованими.
Перемогу здобула учениця, яка стверджувала, що "фундаментом" успішної підприємницької діяльності є спритність. Це поняття інтегрує такі якості, які представляли інші гравці. Наприклад, хитрість, корисливість та справедливість. Ці якості є абсолютно протилежними, але результат поєднання цих особливостей призведе до результативної підприємницькоі діяльності,  якщо зробити "міцний фундамент". "Міцний фундамент - основа всього".
Результати гри підтвердили, що справжній підприємець має бути впевненим, спритним, а головне - розумним. Він повинен бути на крок швидше за його конкурентів. Кожна людина може стати успішним підприємцем. Головне - бажання та нестандартний хід думок. Симбіоз цих двох аспектів приведе вас до успіху в цій складній, але цікавій та захоплюючій справі.
Хитрість- це не найкраща якість як людини, так і підприємця. На жаль, економічна ситуації в країні стала каталізатором розвитку в підприємцях цієї негативної чесноти.

Немає коментарів:

Дописати коментар