неділя, 5 січня 2014 р.

День кар’єри для студентської та учнівської молоді


6 листопада 2013 року в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться інформаційно-просвітницький захід День кар’єри для студентської та учнівської молоді міста Чернігова. Організатор заходу – Чернігівський міський центр зайнятості.
Серед запрошених – представники влади та соціальні партнери служби зайнятості, зокрема управління освіти і науки облдержадміністрації та Департамент сім’ї, молоді та спорту.
У рамках Дня кар’єри відбудеться зустріч випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів з роботодавцями міста задля ознайомлення їх з вакантними робочими місцями та перспективами працевлаштування. Також пройдуть презентації професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста. Відбудуться тренінги-семінари для студентської молоді, нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Моя майбутня професія».
Працюватимуть консультаційні пункти центру зайнятості, де відвідувачі зможуть пройти профдіагностичне тестування на виявлення професійних здібностей, отримати консультацію фахівців щодо ситуації на ринку праці, послуг служби зайнятості та роз’яснення норм чинного законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття. Діятимуть консультаційні пункти інших державних установ, що опікуються проблемами молоді.
Відбудеться засідання «круглого столу» з представниками навчальних закладів та роботодавцями на тему: «Нові можливості служби зайнятості щодо розв’язання проблем працевлаштування молоді».


Немає коментарів:

Дописати коментар